fultext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality

Aktuality


 

 

zář 21

Velišská zemědělská a.s.

Upozorňujeme všechny věřitele VELIŠSKÉ ZEMĚDĚLSKÉ a.s.,

že Krajský soud v Hradci Králové vydal usnesení o rozvrhu výtěžku zpeněžení konkursní podstaty a vyzývá věřitele, jejichž pohledávka byla zjištěna a bude uspokojena, aby sdělili správci konkurzní podstaty číslo účtu, případně adresu

kam jim má být poukázána částka k uspokojení.

Adresa správce konkurzní podstaty:

Ing. Jiří Prouza, se sídlem Karla IV. 502, 500 02 Hradec Králové.

 

Na Úřadu městyse Podhradí je k dispozici k nahlédnutí, v úřední den v pondělí od 14.00 – 18.00 hodin, usnesení Krajského soudu v Hradci Králové ze dne 6.8.2020 č.j. 42 K 32/2006-1522 o rozvrhu výtěžku zpeněžení konkursní podstaty se seznamem věřitelů.

 

 

 

 

 

                                                                                                                      Michal Rambousek

                                                                                                                      starosta městyse

 


úno 10

Aktualizace Územního plánu Podhradí

Vzhledem k připravované aktualizaci územního plánu městyse Podhradí, vyzýváme obyvatele a vlastníky pozemků v katastru obce, aby předali své připomínky a návrhy na změny územního plánu na úřad městyse Podhradí.


Úřední hodiny městyse

Úřad městyse Podhradí je pro veřejnost otevřen každé pondělí od 14.00 do18.00 hod. Vzhledem k snížení rizika šíření nemoci Covid 19 využívejte pro styk s úřadem elektronické komunikace prostřednictvím adresy mestys.podhradi@seznam.cz. V případě osobní návštěvy dodržujte všechna nezbytná opatření (roušky, dezinfekce rukou, minimální odstup 2m atd.)


Ochranné roušky a dezinfekce

Díky dobrovolnické práci našich spoluobčanů jsou na úřadě v Čejkovicich k dispozici ochranné roušky domácí výroby. Dále je k dispozici omezené množství dezinfekce ANTICOVID (možno plnit do přinesených vlastních nádob cca 200ml na domácnost) . V případě potřeby mne kontaktujte na tel.:603288988, nebo na email: mestys.podhradí@seznam.cz. Určeno pro občany městyse Podhradí. Děkuji všem dárcům.

Michal Rambousek - starosta 


Odpad z domácnosti v karanténě

Informace pro domácnosti v karanténě nebo domácnosti s potvrzeným onemocněním COVID-19.

Tyto domácnosti by měly svůj veškerý odpad (včetně použitých roušek a kapesníků) ukládat do pytlů a zavázané pytle ukládat výhradně do směsného komunálního odpadu. Toto znamená, že tyto domácnosti netřídí odpad, aby se zamezilo šíření nemoci při dalším zpracování tříděného odpadu.