fultext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality

Aktuality


 

 

úno 10

Aktualizace Územního plánu Podhradí

Vzhledem k připravované aktualizaci územního plánu městyse Podhradí, vyzýváme obyvatele a vlastníky pozemků v katastru obce, aby předali své připomínky a návrhy na změny územního plánu na úřad městyse Podhradí.


Úřední hodiny městyse

Úřad městyse Podhradí je pro veřejnost otevřen každé pondělí od 14.00 do18.00 hod. Vzhledem k snížení rizika šíření nemoci Covid 19 využívejte pro styk s úřadem elektronické komunikace prostřednictvím adresy mestys.podhradi@seznam.cz. V případě osobní návštěvy dodržujte všechna nezbytná opatření (roušky, dezinfekce rukou, minimální odstup 2m atd.)


Ochranné roušky a dezinfekce

Díky dobrovolnické práci našich spoluobčanů jsou na úřadě v Čejkovicich k dispozici ochranné roušky domácí výroby. Dále je k dispozici omezené množství dezinfekce ANTICOVID (možno plnit do přinesených vlastních nádob cca 200ml na domácnost) . V případě potřeby mne kontaktujte na tel.:603288988, nebo na email: mestys.podhradí@seznam.cz. Určeno pro občany městyse Podhradí. Děkuji všem dárcům.

Michal Rambousek - starosta 


Odpad z domácnosti v karanténě

Informace pro domácnosti v karanténě nebo domácnosti s potvrzeným onemocněním COVID-19.

Tyto domácnosti by měly svůj veškerý odpad (včetně použitých roušek a kapesníků) ukládat do pytlů a zavázané pytle ukládat výhradně do směsného komunálního odpadu. Toto znamená, že tyto domácnosti netřídí odpad, aby se zamezilo šíření nemoci při dalším zpracování tříděného odpadu.