fultext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality

Aktuality


 

 

úno 10

Aktualizace Územního plánu Podhradí

Vzhledem k připravované aktualizaci územního plánu městyse Podhradí, vyzýváme obyvatele a vlastníky pozemků v katastru obce, aby předali své připomínky a návrhy na změny územního plánu na úřad městyse Podhradí.


pro 09

Poděkování pana hejtmana

Vážení spoluobčané,

 

dovolte, abych vám všem, kteří se aktivně zapojujete do dění ve své obci, ať již jako členové zastupitelstva, sboru dobrovolných hasičů, zástupci sportovních oddílů, včelařů, rybářů, myslivců nebo kteréhokoliv jiného místního spolku, srdečně poděkoval za vaši soustavnou, nezištnou a obětavou práci ve prospěch nás všech, stejně jako za rozvoj partnerství a spolupráce mezi krajem a místní samosprávou. Zároveň všem občanům našeho kraje přeji klidný advent a úspěšné vykročení do nového roku.

 

Jiří Štěpán

hejtman Královéhradeckého kraje


lis 30

Boží muka v Podhradí

Dne 30.11.2018 byla na své původní místo, v Podhradí směr Veliš, zpět nainstalována kamenná sloupová Boží muka. Restaurátorské práce na této kulturní památce provedla firma Artegram s.r.o.. Tyto práce byly provedeny za finanční podpory Královehradeckého kraje. bg_kraj.jpg


srp 01

Ochranné roušky

Díky dobrovolnické práci našich spoluobčanů jsou na úřadě v Čejkovicich k dispozici ochranné roušky domácí výroby. V případě potřeby mne kontaktujte na tel.:603288988, nebo na email: mestys.podhradí@seznam.cz. Děkuji všem dárcům.

Michal Rambousek - starosta 


Odpad z domácnosti v karanténě

Informace pro domácnosti v karanténě nebo domácnosti s potvrzeným onemocněním COVID-19.

Tyto domácnosti by měly svůj veškerý odpad (včetně použitých roušek a kapesníků) ukládat do pytlů a zavázané pytle ukládat výhradně do směsného komunálního odpadu. Toto znamená, že tyto domácnosti netřídí odpad, aby se zamezilo šíření nemoci při dalším zpracování tříděného odpadu.


Uzavření úřadu městyse Podhradí

Autor: Michal Rambousek - starosta

Z důvodu snížení rizika šíření onemocnění COVID-19 je úřad městyse Podhradí pro veřejnost do odvolání uzavřen. Komunikaci s úřadem je možno provádět elektronicky prostřednictvím emailu mestys.podhradi@seznam.cz . V případě nutnosti osobního vyřízení neodkladné záležitosti je možné si domluvit schůzku na tel.č.: 603288988 (starosta). Platby místních poplatků lze provést bankovním převodem na účet městyse č. 8323541/0100 s uvedením zprávy pro příjemce - název místní části a čp. za které je poplatek placen.