fultext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality

Aktuality


 

 

kvě 10

Upozornění na splatnost místního poplatku

Upozorňujeme na splatnost místního poplatku za odpady a psa. Splatnost poplatku je do 31.5.2021. Prosíme o uhrazení osobně v úřední den PO 14-18, nebo bankovním převodem na účet městyse 8323541/0100

 

Děkujeme


zář 21

Velišská zemědělská a.s.

Upozorňujeme všechny věřitele VELIŠSKÉ ZEMĚDĚLSKÉ a.s.,

že Krajský soud v Hradci Králové vydal usnesení o rozvrhu výtěžku zpeněžení konkursní podstaty a vyzývá věřitele, jejichž pohledávka byla zjištěna a bude uspokojena, aby sdělili správci konkurzní podstaty číslo účtu, případně adresu

kam jim má být poukázána částka k uspokojení.

Adresa správce konkurzní podstaty:

Ing. Jiří Prouza, se sídlem Karla IV. 502, 500 02 Hradec Králové.

 

Na Úřadu městyse Podhradí je k dispozici k nahlédnutí, v úřední den v pondělí od 14.00 – 18.00 hodin, usnesení Krajského soudu v Hradci Králové ze dne 6.8.2020 č.j. 42 K 32/2006-1522 o rozvrhu výtěžku zpeněžení konkursní podstaty se seznamem věřitelů.

 

 

 

 

 

                                                                                                                      Michal Rambousek

                                                                                                                      starosta městyse

 


úno 10

Aktualizace Územního plánu Podhradí

Vzhledem k připravované aktualizaci územního plánu městyse Podhradí, vyzýváme obyvatele a vlastníky pozemků v katastru obce, aby předali své připomínky a návrhy na změny územního plánu na úřad městyse Podhradí.


Přiznání k dani z nemovitých věcí

Upozorňujeme všechny občany, jejichž pozemků se týkaly Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Čejkovice u Jičína a Hlásná Lhota u Jičína, že mají povinnost podat Přiznání k dani z nemovitých věcí za rok 2021. Toto daňové přiznání se podává do 1.2.2021. Tiskopis je možné vyzvednout na obecním úřadě městyse Podhradí v Čejkovicích, kde je možné ho také vyplnit a předat k odevzdání na Finanční úřad. K vyplnění přiznání je třeba přinést Poslední rozhodnutí Státního pozemkového úřadu pro dané katastrální území.


Úřední hodiny městyse

Úřad městyse Podhradí je pro veřejnost otevřen každé pondělí od 14.00 do18.00 hod. Vzhledem k snížení rizika šíření nemoci Covid 19 využívejte pro styk s úřadem elektronické komunikace prostřednictvím adresy mestys.podhradi@seznam.cz. V případě osobní návštěvy dodržujte všechna nezbytná opatření (roušky, dezinfekce rukou, minimální odstup 2m atd.)


Ochranné roušky a dezinfekce

Díky dobrovolnické práci našich spoluobčanů jsou na úřadě v Čejkovicich k dispozici ochranné roušky domácí výroby. Dále je k dispozici omezené množství dezinfekce ANTICOVID (možno plnit do přinesených vlastních nádob cca 200ml na domácnost) . V případě potřeby mne kontaktujte na tel.:603288988, nebo na email: mestys.podhradí@seznam.cz. Určeno pro občany městyse Podhradí. Děkuji všem dárcům.

Michal Rambousek - starosta 


Odpad z domácnosti v karanténě

Informace pro domácnosti v karanténě nebo domácnosti s potvrzeným onemocněním COVID-19.

Tyto domácnosti by měly svůj veškerý odpad (včetně použitých roušek a kapesníků) ukládat do pytlů a zavázané pytle ukládat výhradně do směsného komunálního odpadu. Toto znamená, že tyto domácnosti netřídí odpad, aby se zamezilo šíření nemoci při dalším zpracování tříděného odpadu.