Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Rohlik.cz - nákupy online

Rohlik.cz - nákupy onlineDatum konání:
18.4.2023
Datum ukončení:
31.12.2023

Společnost Rohlik.cz začal rozvážet nákupy do místních částí Podhradí, Vokšice, Šlikova Ves a Čejkovice. 

 

Obyvatelé místních částí si mohou na internetových stránkách online nakupit a společnost Rohlik.cz Vám nákup do pár hodin přiveze až ke dveřím a to i během víkendů a svátků. 

 

 

Na Rohlíku najdete sortiment jako v žádném jiném supermarketu. Odlišuje se velkou nabídkou převážně lokálních farmářských produktů (ovoce, zeleniny, mléčných výrobků i masa) za cenu nefarmářských, nabízí ale i supermarketový sortiment, potřeby pro domácnost, kosmetiku, Benu lékárnu, či krmivo pro vaše mazlíčky. Věří, že skvělé jídlo musí být maximálně čerstvé a kvalitní- ovoce, či zelenina od nich může být z pole, na vašem stole, již za 6 hodin, protože s farmáři spolupracují dlouhodobě a napřímo. Kvalitu zboží každý den pečlivě kontrolují a ručí za teplotní řetězec až k vašim dveřím - zmrzlina, kterou si objednáte, opravdu dorazí jako zmrzlina :-)

Rohlík není jen boží jídlo, ale také boží služba. Jejich kurýři doručují v hodinových slotech. Jakkoliv velký je váš nákup, vynesou vám jej třeba do desátého patra a u větších nákupů je doprava vždy zdarma. To vše dělají důrazem na ekologii, a udržitelnost. Jeden jejich kurýr vozí až 13 nákupů, jezdí na CNG či čistě na elektřinu. Objednávat si můžete i do vratných tašek. Sledují i nové trendy v udržitelném stravování, na Rohlíku naleznete nejširší Plant based sortiment ze všech supermarketů.

 

Nabízejí i jistá zvýhodnění pro občany, kteří to podle nich nejvíce potřebují. Májí tak například klub ROHLÍČEK pro rodiny s dětmi do 12 let, nebo klub ROHLÍK BEZ BARIÉR pro seniory, či držitele průkazu ZTP. Tyto kluby jsou samozřejmě zdarma a nabízí spoustu výhod, jako dopravu zdarma v určité časy, slevy na vybrané produkty, a pro seniory, kteří nemají internet, nebo si třeba úplně nerozumí s technikou nabízejí možnost telefonických objednávek...

 

Leták rohlik.cz

Leták rohlíček

Leták rohlík bez bariér